راهنمای سبزپرداز

مقدمه

سبزپرداز یک برنامه مدیریت حرفه‌ای قبوض، ساختمان و انرژی می‌باشد. در این برنامه شما می‌توانید قبض‌های خود را از طرق مختلف در برنامه ذخیره، با کارت شتابی پرداخت و مدیریت کنید. همچین شما می‌توانید با تعریف یک ساختمان و اتصال قبوض مرتبط با آن، مصرف انرژی ساختمان خود را با میانگین مصرف در منطقه مربوطه مقایسه نمائید.

شما به عنوان مدیر ساختمان، می‌توانید با تعریف واحدها و شارژهای ساختمان، ساختمان خود را مدیریت کنید. همچنین واحدها می‌توانند شارژ و یا هزینه‌های ساختمان را با کارت شتابی پرداخت به حساب مدیر ساختمان واریز کنند.

از ویژگی‌های سبزپرداز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دریافت قبوض (فعالسازی پیامکی)
  • استعلام تمامی قبوض شامل آب, گاز و برق و ...
  • مدیریت قبوض
  • مدیریت ساختمان‌ها و انرژی
  • پرداخت انلاین شارژ ساختمان
  • مدیریت واحد های بدهکار و شفاف سازی هزینه های ساختمان
  • مدیریت کارت‌های شتابی
  • انواع روش های پرداخت شامل پرداخت با کارت شتابی, بانکت و پرداخت دستی


نحوه ی دانلود

شما می‌توانید از مارکت‌های معتبر گوگل پلی، کافه‌بازار و کندو اپلیکیشن سبزپرداز را دریافت نموده و کار با آن را شروع نمائید.

دریافت از کافه بازار
دریافت از گوگل پلی
دریافت نسخه ios


بخش‌های عمومی

ورود به برنامه

برای ورود به برنامه برای اولین بار،ابتدا بعد از باز کردن برنامه روی دکمه "ورود به برنامه" تپ کنید،سپس در صفحه بعدی روی دکمه "تنظیم کردن" تپ کنید و اجازه دسترسی های لازم را به برنامه بدهید. در صفحه بعد شماره تلفن همراه خودتان را وارد نمایید،و پس از انتقال به صفحه بعد کد عددی که برای شماره همراه شما از طرف سبزپرداز پیامک می شود را وارد نمایید.


سبزپرداز :: ورود به برنامه
سبزپرداز :: ورود به برنامه
سبزپرداز :: ورود به برنامه
سبزپرداز :: ورود به برنامه


صفحه خانه

این صفحه شامل موارد فاکتورهای قابل پرداخت،قبوض پرداخت نشده،واحدهای من،استعلام و دریافت قبض،فعالسازی پیامک قبض،فعالیت ها و چند میانبر می باشد.


سبزپرداز :: صفحه ی خانه
سبزپرداز :: صفحه ی خانه
سبزپرداز :: صفحه ی خانه


قسمت فاکتورهای قابل پرداخت

در صورتی که شما از طرف مدیر ساختمان عضو ساختمانی شده باشید و ایشان برای شما در برنامه فاکتورهایی برای پرداخت ثبت کرده باشند،این فاکتورهای پرداخت نشده به همراه جزئیات اطلاعات آن در این قسمت برای شما نمایش داده می شوند.با تپ کردن روی دکمه پرداخت شما می توانید این فاکتورها را پرداخت نمایید.

قبوض پرداخت نشده

در این قسمت تمامی قبوض پرداخت نشده ای که شما به صورت دستی روی برنامه ثبت کرده اید یا توسط برنامه از صندوق پیامک شما خوانده شده است به همراه اطلاعات و جزئیات به شما نمایش داده می شود با تپ کردن روی دکمه پرداخت می توانید این قبض ها را پرداخت نمایید و با تپ کردن روی دکمه قبض جدید می توانید قبض جدید روی برنامه ثبت نمایید.واحدهای من

در این قسمت تمامی واحدهایی که شما روی برنامه ثبت کرده اید و یا در آنها عضو شده اید به همراه اطلاعات و قبوض متصل به آن قابل مشاهده است با استفاده از دکمه های واحد جدید و لیست واحدها می توانید واحد جدیدی برای خودتان ثبت کنید و یا لیستی از واحدهای خودتان مشاهده کنید.

در این قسمت از برنامه شما می توانید اطلاعات واحدهای مختلف مثل ساختمان های اداری،مسکونی یا تجاری خودتان را در برنامه ثبت کنید و با متصل کردن قبوض این واحدها به هر واحد مقایسه مصرف انرژی انجام دهید. در این صفحه ابتدا با تپ کردن بر روی دکمه به علاوه به صفحه واحد جدید منتقل می شوید، سپس اطلاعاتی مثل نوع ساختمان،عنوان،تعداد اطاق،زیربنا،تعداد ساکنین موقعیت جغرافیای این ساختمان را در فیلدهای مربوطه ثبت می کنید، بعد از زدن دکمه ادامه به صفحه بعد منتقل می شوید و قبوض مربوط را به این واحد متصل می کنید.


سبزپرداز :: واحدهای من
سبزپرداز :: واحدهای من
سبزپرداز :: واحدهای من


پس از ثبت واحدها توسط شما لیستی از واحدهای شما در قسمت واحدهای من برای شما قابل مشاهده است که با تپ کردن روی هر واحد به صفحه مشخصات آن واحد می روید با تپ کردن روی دکمه سه نقطه گوشه بالای فیلد مشخصات واحد دکمه ویرایش اطلاعات واحد و با تپ کردن روی دکمه سه نقطه گوشه بالای فیلد مصرف انرژی دکمه های حذف اتصال قبوض برای شما نمایش داده می شود. با لمس چند ثانیه ای روی هر واحد می توانید واحد ثبت شده رو به طور کامل از روی برنامه حذف کنید.


سبزپرداز :: واحدهای من
سبزپرداز :: واحدهای من


استعلام و دریافت قبض

با استفاده از دکمه ای در این قسمت وجود دارد،شما می توانید به صفحه استعلام و دریافت قبض بروید و از آخرین بدهی قبوض مختلف خود مطلع شوید.

توجه! برای اولین بار در ایران به صورت همزمان تمامی قبوض آب, برق, گاز, تلفن و موبایل قابل استعلام می باشد.

در این قسمت از برنامه شما می توانید مبلغ بدهی قابل پرداخت میان دوره یا پایان دوره قبوض خدماتی خود را مشاهده کرده و روی برنامه ثبت و پرداخت کنید. برای استعلام و مشاهده مبلغ بدهی قبض خود ابتدا در کادر بالای صفحه نوع قبض را انتخاب نمایید،پس از انتخاب در فیلد بعدی برنامه از شما شماره موبایل،تلفن،شناسه و یا شماره اشتراک قبض را درخواست می کند پس از تکمیل این فیلد با عبارت مناسب و تیک دار کردن یکی از گزینه های میان دوره یا پایان دوره و زدن دکمه ادامه مبلغ بدهی قبض مورد نظر شما نمایش داده می شود. شما می توانید با زدن دکمه سبز رنگ تایید در قسمت پایین کادر قبض این قبض را به برنامه اضافه نمایید.


سبزپرداز :: استعلام و دریافت قبض
سبزپرداز :: استعلام و دریافت قبض


فعالسازی پیامکی قبض

در این قسمت شما می توانید با توجه به استان خود و نوع قبض مورد نظرتان،سرویس قبض پیامکی را برای خودتان فعال نمایید و علاوه بر قبض کاغذی قبوض خود را به صورت پیامک روی تلفن همراه خودتان دریافت نمایید. برای انجام این مورد ابتدا باید به صفحه فعالسازی پیامک قبض مراجعه کنید سپس در فیلد اول نوع قبض خود را انتخاب نمایید به طور مثال آب،برق یا گازو .... بعد از انتخاب قبض فیلد استان برای شما باز می شود و شما با توجه به استان های موجود در لیست این فیلد استان مورد نظر خود را انتخاب می نمایید. سپس فیلد سوم برای شما نمایش داده می شود،که در این فیلد یک عبارت خاص از شما خواسته می شود به طور مثال شماره پرونده یا شناسه قبض، که شما با مراجعه به قبض کاغذی خودتان می توانید این عبارات را مشاهده و در این قسمت وارد نمایید. پس از تکمیل کردن تمامی فیلدها و زدن دکمه فعالسازی پیامک در پایین صفحه،فعالسازی انجام می شود و شما قبض مورد نظر خودتان را به صورت پیامک روی تلفن همراه خودتان دریافت می نمایید. توجه داشته باشید با توجه به اینکه در برخی از استان ها و برخی از شرکت ها سامانه ارسال قبض به صورت پیامکی وجود ندارد در این بخش از برنامه محدودیت هایی وجود دارد.


سبزپرداز :: فعالسازی پیامکی قبض
سبزپرداز :: فعالسازی پیامکی قبض
سبزپرداز :: فعالسازی پیامکی قبض


غیرفعالسازی پیامکی قبض

در این قسمت از برنامه شما می توانید قبوضی که به صورت پیامکی فعال کرده اید و اکنون از دریافت پیامک این قبوض منصرف شده اید را غیرفعال نمایید و پیامک این قبوض را دریافت نکنید. مراحل انجام این کار مشابه قسمت فعالسازی است،ابتدا استان سپس نوع قبض و در فیلد آخر عبارت خاصی که برنامه از شما درخواست می کند را وارد می کنید و پس از زدن دکمه غیرفعالسازی پیامک دیگر پیامک قبض مورد نظر خودتان را روی تلفن همراه خودتان دریافت نمی کنید. با توجه به اینکه در برخی از استان ها و شرکت ها غیرفعالسازی به صورت حضوری انجام می پذیرد این قسمت از برنامه نیز دارای محدودیت هایی است.

سبزپرداز :: غیرفعالسازی پیامکی قبض
سبزپرداز :: غیرفعالسازی پیامکی قبض
سبزپرداز :: غیرفعالسازی پیامکی قبض


عدم دریافت پیامک قبض

در این قسمت از برنامه شما می توانید از خوانده شدن پیامک قبوض توسط برنامه سبزپرداز جلوگیری کنید. برای انجام این مورد ابتدا روی دکمه به علاوه تپ می کنیم و سپس در کادر باز شده در بالای صفحه شناسه قبض مورد نظرمان را وارد و سپس دکمه ثبت را می زنیم ، بعد از انجام این موارد سبزپرداز قبض مربوطه را از پیامک ها دریافت نخواهد کرد.

سبزپرداز :: عدم دریافت پیامک قبض
سبزپرداز :: عدم دریافت پیامک قبض
سبزپرداز :: عدم دریافت پیامک قبض


کارت های شتابی

در این قسمت شما می توانید تمامی کارت های شتابی خود را که قصد دارید به وسیله ی آنها پرداخت انجام دهید به برنامه اضافه کنید،و تمامی کارت هایی که به برنامه اضافه کرده اید را مشاهده نمایید. برای این موضوع ابتدا دکمه به علاوه در گوشه پایین صفحه را تپ کنید تا به صفحه کارت جدید منتقل شوید، سپس شماره کارت،CVV2،تاریخ انقضا و نام کارت را وارد نمایید و دکمه ادامه را تپ کنید تا کارت شما در برنامه ثبت شود. با تپ کردن روی هر کارت به صفحه جزئیات کارت منتقل می شوید و با لمس چند لحظه روی هر کارت ثبت شده می توانید آن کارت را از روی برنامه به طور کامل حذف کنید.

توجه! دقت داشته باشید که اطلاعات کارتهای شما فقط بر روی گوشی ذخیره می شود و هیچ گاه سمت سرور یا در پروفایل شما ذخیره نمی شود و با پاک کردن برنامه روی گوشی موبایلتان و یا خروج از حساب کاربری کارتهای شما نیز از این قسمت پاک می شود.
سبزپرداز :: کارت های شتابی
سبزپرداز :: کارت های شتابی
سبزپرداز :: کارت های شتابی


آمار فعالیت ها

در این قسمت آمار فعالیت های شما شامل تعداد قبض پرداخت شده،عضویت در واحد،مقایسه مصرف انرژی ثبت شده است

میانبرها

شما با استفاده از کلیدهای میانبر که در پایین صفحه قرار دارد می توانید به صفحات مورد نظر خودتان منتقل شوید و با استفاده از دکمه سه نقطه که در کادر سبز رنگ بالای صفحه خانه قرار دارد می توانید کلیدهای میانبر را ویرایش نمایید.مدیریت قبوض

لیست قبوض

در این صفحه تمامی قبوض پرداخت شده و پرداخت نشده ای که توسط شما روی برنامه ثبت شده و یا قبوضی که برنامه از طریق پیامک های دریافتی شما خوانده است نمایش داده می شود. با استفاده از دکمه به علاوه که در پایین صفحه قرار دارد می توانید قبض جدید روی برنامه ثبت کنید. با استفاده از دکمه غربال که در بالای دکمه به علاوه قرار دارد می توانید قبوض خود را بر اساس وضعیت یا نوع خدمات فیلتر کنید. با تپ کردن روی هر قبض،قبوض دوره های مختلف آن که روی برنامه ثبت شده است نمایش داده می شود و با تپ کردن روی هر دوره به صفحه جزئیات قبض آن دوره منتقل می شویم.


سبزپرداز :: لیست قبوض
سبزپرداز :: لیست قبوض
سبزپرداز :: لیست قبوض


در صفحه جزئیات قبض شما تمامی اطلاعات ثبت شده قبض مثل شناسه قبض،شناسه پرداخت،مهلت پرداخت،مبلغ قبض را مشاهده می کنید. در صورتی که تمایل دارید قبض را با استفاده از کارت های شتابی که در برنامه ثبت کرده اید به صورت مستقیم از طریق سبزپرداز پرداخت نماید باید روی دکمه پرداخت قبض در این صفحه تپ کنید.


سبزپرداز :: لیست قبوض


بعد از تپ کردن روی دکمه پرداخت قبض باید کارت بانکی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید،مبلغ و نوع قبض را چک نماید و با وارد کردن رمز دوم کارت مورد نظر خودتان پرداخت را انجام دهید.


سبزپرداز :: لیست قبوض


با استفاده از دکمه سه نقطه کنار فیلد قسمت پرداخت قبض منویی شامل موارد پرداخت با بانکت،پرداخت دستی،بارکد قبض و راهنما باز می شود. با تپ کردن روی دکمه پرداخت با بانکت در صورتی که شما اپلیکیشن پرداخت موبایلی بانکت را روی گوشی موبایل خودتان نصب داشته باشید به این برنامه منتقل می شوید و می توانید از طریق آن قبض خود را پرداخت نمایید. با تپ کردن روی دکمه پرداخت دستی در صورتی که شما قبض خودتان را از طریق سایر سامانه ها پرداخت نموده اید می توانید وضعیت قبض خود را روی سبزپرداز به پرداخت شده تغییر دهید،با تپ کردن روی دکمه بارکد قبض،قبض به صورت بارکد به شما نمایش داده می شود که می توانید آن را اسکن نمایید.


سبزپرداز :: لیست قبوض


مقایسه مصرف

در قسمت مقایسه دوره ها میزان هزینه قبض شما در دوره های مختلف به صورت نمودار به شما نمایش داده می شود و شما می توانید بین دوره های مختلف خود مقایسه انجام دهید. با استفاده از سه دکمه گوشه ی بالای این قسمت منویی شامل سه دکمه افزودن دوره جدید مشاهده همه دوره ها و راهنما برای شما باز می شود که با استفاده از این دکمه ها می توانید قبض دوره جدید به این قسمت اضافه کنید یا تمامی قبوض دوره های مختلف خودتان را که روی برنامه ثبت کرده اید مشاهده کنید. در قسمت مقایسه مصرف انرژی در صورتی که قبض شما به واحدی متصل باشد، این قبض با قبوض دیگر ثبت شده در واحدهای دیگر روی سبز پرداز با شرایط مساوی با واحد شما مقایسه می گردد و تفاوت میزان مصرف شما با سایرین را در منطقه جغرافیای که واحد شما قرار گرفته است به شما اعلام می کند.


سبزپرداز :: مقایسه مصرف
سبزپرداز :: مقایسه مصرف
سبزپرداز :: مقایسه مصرف


با استفاده از قسمت یادداشت می توانیم برای قبض مورد نظر خودمان یادداشتی قرار دهیم و یا یادداشت را پاک کنیم. با استفاده از قسمت فعالسازی پیامک قبض و دکمه های موجود در این قسمت می توانیم به قسمت های فعالسازی و غیرفعالسازی پیامکی قبض برویم.


سبزپرداز :: مقایسه مصرف
مدیریت ساختمان

برای استفاده از سبزپرداز به عنوان نرم افزار مدیریت ساختمان ابتدا باید ساختمان خود را به برنامه اضافه کنید. برای این کار باید به قسمت مدیریت ساختمان ها مراجعه کنید،با زدن دکمه به علاوه در پایین صفحه به قسمت ساختمان جدید بروید بعد از تکمیل تمامی فیلدها با عبارات مناسب بر اساس مشخصات ساختمان، دکمه ادامه را بزنید تا به صفحه موجودی انتقال داده شوید.


سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان


در قسمت موجودی شما باید موجودی حساب بانکی ساختمان خود را وارد نمایید،براساس دریافت ها و پرداخت هایی که در برنامه ثبت می کنید این موجودی توسط برنامه تغییر داده می شود. با زدن دکمه ویرایش می توانید این موجودی را ویرایش کنید و با زدن دکمه ادامه به صفحه بعد یعنی صفحه واحدهای ساختمان انتقال پیدا می کنید.


سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان


در قسمت تعریف واحدهای ساختمان شما باید بر اساس تعاریف ارائه شده در برنامه افراد ساکن در هر واحد را که ممکن است مالک یا مستاجر باشند به برنامه اضافه نمایید. برای انجام این موضوع با زدن دکمه به علاوه به صفحه واحد جدید انتقال پیدا می کنید،سپس متناسب با مشخصات واحدها فیلدهای این صفحه را تکمیل می نمایید و با زدن دکمه ادامه به صفحه شارژ ثابت می روید.


سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان


در قسمت شارژ ثابت در صورتی که شما یک مبلغ ثابت را به صورت دوره ای از واحدهای ساختمان خود دریافت می کنید،این مبالغ را باید در این قسمت ثبت نمایید تا در زمان تعیین شده توسط شما پیغامی برای پرداخت شارژ به واحدها ارسال شود و واحدها بتوانند از طریق برنامه سبزپرداز این شارژها را پرداخت نمایند. برای انجام این مورد باید روی دکمه به علاوه تپ کنیم سپس به قسمت شارژ جدید وارد می شویم در این قسمت از برنامه باید اطلاعات شارژهای ثابت را که از واحدهای ساختمان دریافت می کنیم در فیلدهای مورد نظر ثبت کنیم و سپس دکمه ادامه را تپ کنیم در قسمت بعدی واحدهایی که باید شارژ ثبت شده را پرداخت نمایند انتخاب و مبلغ شارژ را وارد و سپس دکمه تایید نهایی را می زنیم.


سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان


در قسمت بعدی یعنی در قسمت تعریف حساب بانکی مدیر شما باید یک حساب در برنامه ایجاد کنید که از طرف ما تایید شود،این مورد برای این منظور انجام می پذیرد که واحدها بتوانند به صورت آنلاین با کارت های شتابی به شما پرداخت نمایند. برای این مورد ابتدا باید روی دکمه به علاوه تپ کنید،به صفحه اطلاعات مدیر ساختمان بروید،تصویر کارت ملی خودتان را بارگزاری نمایید باقی فیلدها را با اطلاعات مناسب تکمیل کنید پس از وارد کردن شماره شبای حساب خود دکمه ادامه را بزنید و منتظر تایید حساب خودتان از سمت ما باشید.


سبزپرداز :: مدیریت ساختمان
سبزپرداز :: مدیریت ساختمان


پیشخوان مدیریت ساختمان

صندوق

در این قسمت شما می توانید موجودی صندوق ساختمان خود را مشاهده کنید و با استفاده از دکمه های دریافتی و پرداختی موجودی خود را افزایش یا کاهش دهید، یا با استفاده از دکمه گزارش مالی به صفحه بیلان عملکرد بروید.


سبزپرداز :: صندوق


واحدها

در این قسمت تمامی واحدهایی که به ساختمان خود اضافه کرده اید را می توانید مشاهده کنید، با استفاده از دکمه های واحد جدید و لیست واحدها می توانید واحدهایی جدیدی به برنامه اضافه کنید و لیست واحدهای ساختمان خود را مشاهده کنید.


سبزپرداز :: واحدها

شما می توانید لیست تمامی واحدهایی که به برنامه اضافه کرده اید را مشاهده کنید،با تپ کردن روی هر واحد می توانید به صفحه مشخصات آن واحد بروید و یا تپ کردن روی دکمه به علاوه واحد جدید به ساختمان اضافه کنید.


سبزپرداز :: واحدها
سبزپرداز :: واحدها


دریافتی از واحدها

در این قسمت می توانید آمار تعداد فاکتورهایی که برای واحدها ایجاد کرده اید که توسط آنها پرداخت شده یا نشده اند را به تفکیک مشاهده کنید و با استفاده از دکمه دریافتی جدید یک فاکتور جدید در برنامه ثبت کنید.


سبزپرداز :: دریافتی از واحدها

شما می توانید برای هر واحدی فاکتوری جهت پرداخت ثبت نمایید بدین صورت که ابتدا در قسمت پرداخت نشده روی دکمه به علاوه تپ کنید تا به صفحه دریافتی جدید بروید،پس از تکمیل تمامی فیلدها دکمه ادامه را بزنید،پس از انجام این مراحل مراحل فاکتور شما به قسمت در انتظار تایید منتقل می شود که در این مرحله بعد از تایید فاکتور از طرف شما این فاکتور به واحد جهت پرداخت ارسال می شود و پس از پرداخت فاکتور توسط واحد به قسمت پرداخت شده منتقل می شود.


سبزپرداز :: دریافتی از واحدها
سبزپرداز :: دریافتی از واحدها


شارژهای ثابت

در این قسمت شارژهای ثابتی که روی برنامه ثبت کرده اید را می توانید مشاهده کنید و یا با استفاده از دکمه شارژ جدید یک شارژ ثابت جدید روی برنامه ثبت کنید.


سبزپرداز :: شارژهای ثابت

شارژهای ثابتی که روی برنامه ثبت کرده اید را می توانید مشاهده کنید و یا با استفاده از دکمه به علاوه یک شارژ ثابت جدید روی برنامه ثبت کنید.مقایسه مصرف انرژی

در این قسمت شما می توانید قبوض برق،آب،گاز خود را به ساختمان خود متصل کنید و مقایسه مصرف انرژی انجام دهید.


سبزپرداز :: مقایسه مصرف انرژی


قبوض پرداخت نشده

شما می توانید قبوض خود را در ساختمان ثبت کنید و در این قسمت قبوض پرداخت نشده ساختمان خود را مشاهده کنید


سبزپرداز :: قبوض پرداخت نشده

شما می توانید قبوض ساختمان خود را در برنامه ثبت و پرداخت نمایید،بدین منظور ابتدا باید روی دکمه به علاوه تپ کنید تا به صفحه ثبت قبض بروید پس از آن با استفاده از بارکد خوان یا به صورت دستی قبض خود را روی برنامه ثبت نمایید.


سبزپرداز :: قبوض ساختمان
سبزپرداز :: قبوض ساختمان


تابلوی اعلانات

در این قسمت شما می توانید برای ساکنین ساختمان پیغام بگذارید،پیغام های قبلی خودتان را مشاهده کنید. امکان حذف و ویرایش پیام با نگه داشتن پیام نیز وجود دارد


سبزپرداز :: تابلوی اعلانات

هنگامی که پیامی در این بخش ثبت می شود برای تمامی اعضای ساختمان یک اعلام ارسال تا پیام را مشاهده کنند. در وصرت ویرایش و حذف این تغییرات برای همه ی اعضای ساختمان رخ می دهد.


سبزپرداز :: تابلوی اعلانات
سبزپرداز :: تابلوی اعلانات


اطلاعات حساب مدیر

در این قسمت شماره شبا و اطلاعات حساب خود را که در برنامه ثبت کرده اید مشاهده می کنید.


سبزپرداز :: اطلاعات حساب مدیر

توجه! توجه داشته باشد که این اطلاعات کاملا محرمانه و به صورت رمزنگاری نزد سبزپرداز نگه داری می شود. پس از ارسال شماره شبا کارشناس ما برای فقط بار اول با شما تماس گرفته و با تایید شما حساب شبا فعال می شود. این تاییدیه توسط کارشناس ما بدان منظور است تا در زمان واریز مبلغ شارژ ساختمان به حساب شبای شما اشتباهی صورت نگیرد.

سبزپرداز :: اطلاعات حساب مدیر


گزارش مالی ساختمان

در این قسمت از برنامه شما می توانید با تعیین کردن یک بازه ی زمانی مشخص و زدن دکمه مشاهده بیلانی, عملکرد مالی ساختمان خود را مشاهده کنید.


سبزپرداز :: گزارش مالی ساختمان


ویرایش و تنظیمات ساختمان

این قسمت شامل توضیحات و مواردیست که می تواند به شما در اموری مثل ویرایش اطلاعات ساختمان و یا انتقال مدیریت ساختمان و ... کمک کند.


سبزپرداز :: ویرایش و تنظیمات ساختمان


سایر بخش های سبزپرداز

فعالیت ها

در این قسمت تمامی فعالیت هایی که از سمت شما در برنامه سبزپرداز انجام گرفته مثل دریافت قبض،پرداخت قبض،ورود،خروج و ... به همراه ساعت و تاریخ انجام آن ثبت شده است.

توجه! لیست فعالیت های شامل قوانین حریم خصوصی و قابل مشاهده برای فقط شما می باشد.

سبزپرداز :: فعالیت ها


بازخورد

در این قسمت شما می توانید با تایپ متن در کادر مستعطیلی پایین صفحه و زدن دکمه ارسال نظرات و مشکلات خود را در مورد برنامه به صورت پیام متنی برای ما ارسال بفرمایید. شما همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

توجه! پاسخ بازخورد شما حداکثر تا یک روز کاری داده شده و شما با مراجعه با این بخش می توانید پاسخ را مشاهده کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته می شود.

سبزپرداز :: بازخورد


تنظیمات

صفحه تنظیمات سبزپرداز شامل سه قسمت تنظیمات کاربری،تنظیمات پیامک و تنظیمات برنامه است و هر قسمت شامل تعدادی دکمه است که کاربردهای مختلفی بر شما دارند توضیحات هر کدام از دکمه ها در هر قسمت ثبت شده است.


سبزپرداز :: تنظیمات


درباره سبزپرداز

این قسمت از برنامه شامل اطلاعات کلی درباره برنامه و آدرس سایت شرکت سازنده برنامه، سایت خود برنامه و شماره نسخه برنامه می باشد.


سبزپرداز :: درباره سبزپرداز
سبزپرداز :: درباره سبزپرداز


تماس با سبزپرداز

در این قسمت شما می توانید با تپ کردن روی یکی از سه دکمه ایمیل،تماس تلفنی و ارسال پیام با ما ارتباط برقرار کنید.

توجه! لطفا برای پشتیبانی بهتر و راهنمایی دقیق شما توسط کارشناسان سبزپرداز در ساعات اداری تماس برقرار فرمایید.

سبزپرداز :: تماس با سبزپرداز