درباره سبزپرداز بیشتر بدانید

سبزپرداز یک پلتفرم برای مدیریت قبوض، ساختمان و انرژی می‌باشد
سبزپرداز یک پلتفرم برای مدیریت قبوض، ساختمان و انرژی

معرفی شرکت و محصول

سبزپرداز، محصول شرکت عصر دانش افزار می‌باشد. شركت عصر دانش افزار در سال 1374 با هدف ارائه راه‌حل‌های جامع و خدمات تخصصی در زمینه طراحی و اجرای بستر فنی امن ، نرم‌افزار، آموزش، مدیریت انتقال فناوری و مشاوره تاسیس گردید و از سال 1390 تا کنون در حوزه سرویس های مبتنی بر ابزارهای هوشمند مشغول فعالیت می باشد.

با پیشرفت روز افزون استفاده کاربران از گوشی‌های همراه هوشمند، تمامی کسب و کارها به نوعی در حال تلاش جهت انتقال اطلاعات و کسب و کار خود بر روی یک برنامه موبایلی هستند.

در حال حاضر کسب و کار قبوض به صورت پراکنده نزد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات متفاوت در حوزه انرژی، مخابراتی، مالیاتی و ... هستند. این شرکت‌ها برای توزیع قبوض کاغذی خود هزینه‌های سنگینی را متحمل می‌شوند که البته برخی از این شرکت‌ها قبوض خود را پس از فعالسازی، به صورت پیامکی ارسال می‌کنند.

در حال حاضر سالانه حدود هزار میلیارد تومان هزینه صدور قبوض کاغذی می‌شود. مهم‌تر از این هزینه، صدمه زدن به محیط زیست و قطع ده‌ها هزار درخت برای تولید کاغذهای این قبوض می‌باشد.

هدف اصلی برنامه سبزپرداز، یکپارچه‌سازی تمامی قبوض یک کاربر در محیط برنامه، امکان مدیریت این قبوض و در نهایت با مقایسه مصرف کاربران در مناطق، مدیریت مصرف انرژی آن‌‎ها می‌باشد. سبزپرداز در تلاش است تا بتواند با همکاری شرکت‌های خدماتی، دریافت قبوض با جزئیات کامل را بر روی برنامه خود داشته باشد، تا راهی به سوی حذف قبوض کاغذی را فراهم سازد.

از دیگر خدمات برنامه سبزپرداز، مدیریت یک ساختمان می‌باشد. یک مدیر ساختمان می‌تواند با تعریف واحدهای ساختمان خود و تعریف شارژهای مربوطه، عملیات حسابداری ساختمان خود را از طریق سبزپرداز انجام دهد. همچنین واحدها می‌توانند از طریق برنامه امور مربوط به ساختمان خود را مشاهده کنند و شارژهای خود را مستقیم از طریق سبزپرداز پرداخت نمایند. به این شکل علاوه بر شفاف نمودن مدیریت ساختمان و همچنین تسهیل نمودن این عملیات، از هدر رفتن کاغذها جلوگیری شده و فرهنگ مدیریت مصرف برای کل ساختمان‌ها نیز ترویج پیدا می‌کند.

نسخه‌های سبزپرداز

نسخه ۱ قبض‌پرداز
۱۳۹۳
نسخه ۱ قبض‌پرداز

اولین نسخه، قبض‌پرداز نام داشت و فقط قابلیت مدیریت قبوض ارائه شده بود و قابلیت پرداخت قبض در آن وجود نداشت.

نسخه ۲ سبزپرداز
۱۳۹۴
نسخه ۲ سبزپرداز

در نسخه دوم نام برنامه به سبزپرداز تغییر یافت و برخی امکانات نظیر فعالسازی پیامک قبض به آن افزوده شد.

نسخه ۳ سبزپرداز
۱۳۹۵
نسخه ۳ سبزپرداز

در این نسخه قابلیت مدیریت مصرف انرژی در سبزپرداز ارائه شد که کاربر با افزودن محل سکونت خود، مقایسه مصرف انرژی با توجه به منطقه خود را مشاهده می‌نمود.

نسخه ۴ سبزپرداز
۱۳۹۵
نسخه ۴ سبزپرداز

در این نسخه حساب پروفایلی کاربر ایجاد گردید. همچنین پرداخت قبوض به صورت مستقیم داخل برنامه با کارت شتابی قابل انجام گردید.

نسخه ۵ سبزپرداز
۱۳۹۶
نسخه ۵ سبزپرداز

در این نسخه قابلیت مدیریت ساختمان به صورت آزمایشی ایجاد گردید که با آن مدیران ساختمان می‌توانند مدیریت ساختمان خود را انجام دهند.

نسخه ۶ سبزپرداز
۱۳۹۷
نسخه ۶ سبزپرداز

در این نسخه مدیریت ساختمان به صورت عملیاتی پیاده‌سازی شده و محیط کاربری آن برای مدیران و ساکنین تسهیل گردید.

نسخه ۷ سبزپرداز
۱۳۹۸
نسخه ۷ سبزپرداز

در این نسخه استعلام تمامی قبوض پیاده‌سازی شده, خلافی خودرو و طرح ترافیک و عوارض آزاد راه درحال تکمیل و محیط کاربری نرم افزار دوباره طراحی و تسهیل گردید.

نسخه ۸ سبزپرداز
۱۳۹۹
نسخه ۸ سبزپرداز

در این نسخه سعی برآن شده روندهای سبزپرداز بازنگری شده و نسبت به ساده تر کردن بخش ساختمان و پرداخت های مختلف تلاش بیشتری صورت گیرد تا محصول باکیفیتی به بدست شما عزیزان برسد.

نظرات برخی از کاربران سبزپرداز

نظرات برخی از کاربران سبزپرداز

حمید
از کافه بازار
من سال‌هاست با سبزپرداز کار می‌کنم و به تازگی از مدیریت ساختمان آن بهر می‌برم که بسیار عالی است.
رضا
از کافه بازار
برای مدیریت ساختمان عالی و راحت هست. همه واحدها از امور مالی ساختمان آگاه هستن و پرداخت هاشون رو از سبزپرداز انجام میدن.
محمد
از مای کت
استعلام قبض اب گاز , برق عالیه . پرداخت قبوض راحت شده و همیشه رسید قبض پرداختی رو بهم میده و مدیریت ساختمانش خیلی کاربردی و راحت هست
علی
از مارکت کندو
برای پرداخت و آرشیو قبوض عالی هست. راحت تمامی آرشیو رو دارم و هیچ وقت از بین نمیره.
Mohammad
از ایران اپس
عالیه قبض موبایلمو پرداخت کردم مدیرساختمانمون همرو عضو کرده شارژمون رو با این پرداخت میکنیم رسید میده و ریزهزینه ها رو انلاین میبینیم